Halogeeniheijastin 12V AR111/G53 111mm tunnetaan myös nimellä halo spot 111. Lamppua on saatavana useilla eri tehoilla, joten voit itse päättää, minkä tehon haluat käyttää. Etsitkö lamppua, jonka teho on 35W tai 50W, vai toisaalta tarvitsetko kenties 75W tai 100W? Sinä päätät, minkä version halogeeniheijastimesta 12V AR111/G53 111mm tilaat, jotta voit hyödyntää sitä parhaalla mahdollisella tavalla suunnittelemassasi sovelluksessa.
Halogeeniheijastin AR111
Halogeeniheijastin 12V AR111/G53 111mm käyttää G53-kiinnikettä ja on saatavana SSP 4, SP 8, FL 24 ja WFL 45 -väreissä. Selaa eri malleja ja tilaa Halogeeniheijastin 12V AR111/G53 111mm verkossa, ja me varmistamme, että saat sen mahdollisimman pian, keskimäärin 1 työpäivän kuluessa.
Vakiovalaisimet
Pallovalaisimet
Kynttilävalaisimet
Globelights
Heijastinlamput
Hiilihehkulamput
Heijastinlamput
Superlux-lamput
Värilliset lamput
Erityissovellukset
Putkilamput
Liekki
Niput
Halogeeni EcoClassic
R7s Sauvavalaisimet
E14 Halolux
E27 Halolux
B15d Halolux (bajonettikiinnityksellä)
E14 & E27 PAR-valonheittimet
GU10 paikat
GU4, GU5.3 ja AR111 upotettavat alasvalaisimet
G4 & GY6.3 Pistokepolttimot
G9 pistokepolttimot
SOX & CDM Kaasupäästöt
HPL-N / HQL Purkauslamput
Liekki
Niput
Quadro-lamput
Buislampen
Speciale toepassing
T8 LED-loisteputket
T5 LED-loisteputket
Vakiovalaisimet
Pallovalaisimet
Kynttilävalaisimet
Kierretty kynttilä lamput
Kynttilävalaisimet kärjellä
Globelights
Edisonin lamput
Suunnittelija valaisimet
Värilliset lamput
Putkilamput
Giant lamput
Tulppavalaisimet G9
Himmennettävä ilman himmennintä
Pienjännite
Bundels
Loisteputket
Philine-lamput
Upotettavat valonheittimet 12V (GU4, GU5.3)